Strony

poniedziałek, 7 września 2015

Człowiek porażka, a może człowiek sukcesu.

Słuchając znajomych na temat ich planów, po raz kolejny przesuniętych w czasie o dzień o miesiąc czy o rok, zostałem zainspirowany do napisania tego artykułu.

Kim jest człowiek porażka ?
Człowiek porażka to osoba która, bardzo dobrze planuje swoje zadania, cele w przyszłości i nigdy ich nie realizuje. To są wszelakiego rodzaju cele takie jak zawodowe, finansowe, osobiste.
Taką osobę najczęściej poznajemy po tym że co jakiś czas opowiada nam o tych samych planach i oczywiście że zrobi zacznie w niedalekiej przyszłości.
Nie chce w żaden sposób obrażać ludzi którzy dużo gadają i próbują zrealizować swoje cele ale brak im motywacji czy zaparcia, albo po prostu im się nie udało. Tacy ludzie jak trafią na odpowiedni impuls to zrealizują swoje cele.

Kim jest człowiek sukcesu ??
Człowiek sukcesu przede wszystkim nie opowiada w ogóle o swoich planach. Najpierw realizuje swoje cele a potem się nimi pochwali bądź nie. Pewnie że czasem mu nie wyjdzie, czasem polegnie, czasem odniesie porażkę, ale nikt o tym nie wie bo On się nie chwalił ani przed ani po ani w trakcie.

Jak jest ze mną ?
Oooo to jest pytanie dla każdego z was.
Ja jestem gadułą, która się już nauczyła że jak zacznie opowiadać o planach to nic z tego nie wyjdzie. Dużo łatwiej jest mi się zmobilizować żeby osiągnąć cel w momencie kiedy nikomu o tym nie mówię. Dlaczego ?? Bo chcę cel osiągnąć jak najszybciej żebym mógł o tym opowiedzieć :)

Jak osiągnąć sukces w realizacji swoich celów ??
Nasze zaangażowanie w realizacje celu głównie zależą od naszych emocji, taaak dokładnie dobrze czytać od emocji.
Polecam nagrania Dawida, na temat realizacji swoich celów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz