Strony

poniedziałek, 8 września 2014

Euro Cash - gra podnoszaca QI finansowe.

Dzisiaj chciałem napisać parę słów o polskim odpowiedniku gry Cash Flow. Ma wiele plusów względem gry Kiosakiego i chociaż póki co jeszcze w nią nie grałem to już jestem nią zafascynowany.
Pierwszy i najważniejszy plus to dostosowanie do polskich warunków, pracowało nad tym blisko 100 osób przez 18 miesięcy, aby gra kształtowała gracza pod kątem inteligencji finansowej oraz komunikacji interpersonalnej. W grze Kiosakiego nie zauważyłem nić o komunikacji interpersonalnej.
Drugim wielkim plusem tej gry to cena połowę niższa niż niż Cash Flow.

Gra planszowa EURO CASH uczy schematów, jakimi posługują się ludzie, którzy należą do tej mniejszości naszego społeczeństwa, która potrafi pomnażać swój majątek w taki sposób, że im stają się starsi, tym ich majątek jest więcej wart i tym samym mają coraz więcej pieniędzy, z których większość stanowi przychód pasywny - a więc nie martwią się oni o emeryturę z ZUS-u czy opiekę zdrowotną z NFZ-etu. Ich przychody bowiem stale rosną i mogą sami zapewnić sobie swoją emeryturę, lepszy standard życia czy wysokiej jakości opiekę medyczną.


Na pewno przed końcem roku kupie sobie taką grę żeby zarazić nią swoich najbliższych.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz